ГАЗ 3102

ГАЗ 3102

GAZ 3102 / ГАЗ Волга 3102

ГАЗ 3102 «Волга» є об'єктом модернізації ГАЗ 24. Цей автомобіль був показаний ще в 1981 році як дослідного зразка. Рік по тому налагоджено виробництво ГАЗ 3102 «Волга». Дана модель випускалася малими партіями паралельно з ГАЗ 24 третьої серії. Причиною такого обмеженого виробництва було те, що суміжні заводи не змогли повністю забезпечити постачання ГАЗ 3102 необхідними вузлами. Наприклад, панель приладів робили в Сизрані, гальма в Кінешмі. До того ж спочатку спостерігалося недофінансування виробництва. Вперше на ГАЗ 3102 «Волга» інженери почали встановлювати так звані форкамерні мотори ЗМЗ, в яких займання палива відбувалося не за допомогою свічок, а завдяки смолоскипу з розжарених газів, який формується в спеціальній форкамері. Цей мотор отримав об'єм 2.5 л. У 1990 році на зміну форкамерного прийшов двигун звичної конструкції. У 1997 році «Волгу» модернізували. Зміни торкнулися технічної «начинки» і інтер'єру. 5-ступінчаста МКПП, ГУР, нерозрізний задній міст - далеко не всі удосконалення. У 2008 році седан ГАЗ 3102 зняли з конвеєра. В цілому, цей автомобіль простояв на складальній лінії близько 16 років.


У даній категорії немає товарів.

Легкові автомобілі ГАЗ є представниками найстаршого автовиробника країни. Втім, своєї актуальності вони не втратили, адже і сьогодні на дорогах величезна кількість легкових автомобілів ГАЗ, а значить, регулярно виникає необхідність купувати запчастини для технічного обслуговування.

На жаль, сьогодні в одному тільки Києві можна знайти чимало магазинів, що здійснюють продаж запчастин, отриманих від вельми сумнівних постачальників. Наш інтернет-магазин AT-EURO.COM.UA  гарантує якість всіх товарів нашого каталогу.

У нас ви можете купити все необхідне для вашої Волги 3102/3110/31105 та інших моделей, починаючи від запчастин до двигуна, підвіски, коробки передач та інших великих вузлів і закінчуючи речами і аксесуарами для обслуговування авто.