УАЗ 31512

УАЗ 31512

Вантажопасажирський автомобіль підвищеної прохідності з відкритим суцільнометалевим кузовом, що має знімний м'який тентовий верх і задній відкидний борт. Модифікація автомобіля УАЗ-31512-10 з пружинною передньою підвіскою і задніми малолистовими ресорами забезпечує більш комфортні умови під час руху по дорогах з твердим покриттям. Установка на автомобіль ведучих мостів з бортовою передачею збільшує дорожній просвіт до 300 мм. Конструкція переднього моста допускає відключення маточин передніх коліс. В якості додаткового обладнання передбачена установка пускового підігрівача, що забезпечує надійний запуск двигуна в зимових умовах. Автомобіль призначений для перевезення пасажирів і вантажів по дорогах з твердим покриттям, а також по грунтових дорогах і бездоріжжю.


Підшипник роликовий AT 3025-315B

Підшипник роликовий AT 3025-315B

Підшипник роликовий AT 3025-315B ПОДШИПНИК СТУПИЦЫ ПЕРЕДНЕГО КОЛЕСА УАЗ 31512 (127509) . Оригінальни..

280.00 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Автомобілі УАЗ свого часу стали еталоном надійності, безвідмовно працюючи навіть у найскладніших умовах. Втім, вічних механізмів людство поки що не винайшло, а значить, власникам цих позашляховиків час від часу доводиться купувати запчастини на автомобіль УАЗ.

І, якщо ви шукали найбільш повний каталог запчастин УАЗ, то ви потрапили саме за адресою - наш асортимент значний як мірками регіонів, так і Києва. Наш інтернет-магазин AT-EURO.COM.UA здійснює продаж найширшого спектра автозапчастин УАЗ: у нас ви можете купити буквально все, від запчастин до трансмісії  до запчастин для двигуна.

Відзначимо, що наш магазин здійснює продаж запчастин УАЗ не тільки в Києві, тому ви можете замовити доставку, яка буде здійснена практично в будь-яку точку України.