MEGANE

MEGANE

Renault Megane / Рено Меган

Третя генерація Renault Megane вже не відрізняється тією екстравагантністю, яку випромінювало попереднє покоління. Оновлене сімейство придбало класичні лінії і стало більш презентабельним і «серйозним». З екстер'єру Renault Megane III зникли рубані форми на користь обтічних, а загальний силует вражає спортивностью. LED-ліхтарі додають зовнішності Renault Megane експресивність і виразність. Комплексну безпеку забезпечує ряд асистентів, а також численні подушки безпеки. ESP узгоджено працює з системою контролю поворотності (CSV), забезпечуючи повну впевненість і високий ступінь захисту.

Внутрішнє оздоблення Renault Megane нагадує по стилістиці виконання інші моделі Renault. В інтер'єрі відчувається високий рівень майстерності дизайнерів і індивідуальний підхід до дрібниць. М'який пластик, ергономічні крісла, безліч ніш і осередків - такі речі створюють виключно неповторний мікроклімат. Мультимедіа R-Link, яка об'єднує навігацію Tom Tom, hands free, радіо та інше електронне обладнання розбавить будь-яку поїздку в Renault Megane яскравими фарбами. У 2012 році дебютувала рестайлинг- версія Renault Megane. Оновлення носять косметичний характер, а комплектації оновленого Megane розширені преміальними опціями. В ході чергового рестайлінгу 2014 автомобілі Renault Megane набули нові зміни.


У даній категорії немає товарів.

Renault - найбільша французька автомобільна корпорація, штаб-квартира розташована в м Булонь-Бийанкур (передмістя Парижа). У 1898 році інженер Луї Рено (Louis Renault) у французькому місті Віллакурте збирає невеликий автомобільний віз. У 1899 році з братом Марселем він організовує фірму «Брати Рено» і починає випуск двомісних машин, які забезпечувалися двигуном De Dion Buton з одним циліндром і оригінальною коробкою передач з рухомими зубчастими колесами. У 1905 році з'являється автомобіль-таксі, яким поставлено пам'ятник, так як на цих машинах під час Першої світової війни були успішно перекинуті до річки Марна 5000 солдатів французької армії. У 1906 році фірма показує в Берліні свій перший автобус. У 1908 році на виставці в Москві автомобіль Рено нагороджується золотою медаллю.

У 1930-х роках з конвеєра заводів Renault сходять автобуси з відкритою платформою. Популярності французької компанії сприяють в той час видатні спортивні результати в гоночних змаганнях. У 1947 році в Парижі фірма представляє седан Renault 4CV, двигун у якого розташовувався в задній частині корпусу. Ця машина у Франції користувалася великою популярністю і до 1961 року компанія реалізувала понад мільйон автомобілів Renault 4CV. У 1950 році дебютує модель «Fregate». У 1969-му фірма Renault вийшла на виробничий рівень 1 млн. Машин на рік. У 1971 році починається співпраця з французькою компанією Peugeot і шведською фірмою Volvo по створенню автомобільних двигунів. У 1972 році сходить з конвеєра модель Renault 5. Свою першу перемогу в перегонах Формула 1 автомобіль Рено одержувати в 1980-му. У 1983 році Рено виробляє понад два мільйони автомобілів в рік. У 1984 році надходять у продаж моделі Renault 25 і Renault Super 5. У 1991 році компактний хетчбек Renault Clio отримує звання «Автомобіль року» на європейському ринку. У 1994 році розробляється популярна модель Laguna. У 1999-му компанія Рено підписує угоду з японською фірмою Nissan, в результаті якого французька фірма придбала 36,8% акцій Nissan в обмін на 15% своїх активів. В цьому ж році публіка знайомиться з новим автомобілем Avantime.