CLIO

CLIO

Renault Clio / Рено Кліо

Компактні 3-х і 5-дверні хетчбеки Рено Кліо, відмічені престижним титулом «Автомобіль 2006 року», виділяються серед конкурентів традиційно високим для марки рівнем пасивної безпеки. Вони отримали п'ять зірок за результатами випробувань по методиці Euro NCAP. У них комфортабельна підвіска, просторий салон і найширший вибір силових агрегатів. Об'єм багажного відділення - 288 л, при складених задніх сидіннях - 1038 л. Базова комплектація Clio включає чотири подушки безпеки, ABS, кондиціонер, бортовий комп'ютер, регульовану по куту нахилу рульову колонку, іммобілайзер, центральний замок, електросклопідйомники, електропривід дзеркал, аудіопідготовку. Renault Clio оснащують рядним, 4-циліндровим мотором, об'ємом 1.6 л. Двигун може працювати в парі з 5-ступінчастою механічною або 4-ступінчатою автоматичною коробкою перемикання передач.


У даній категорії немає товарів.

Renault - найбільша французька автомобільна корпорація, штаб-квартира розташована в м Булонь-Бийанкур (передмістя Парижа). У 1898 році інженер Луї Рено (Louis Renault) у французькому місті Віллакурте збирає невеликий автомобільний віз. У 1899 році з братом Марселем він організовує фірму «Брати Рено» і починає випуск двомісних машин, які забезпечувалися двигуном De Dion Buton з одним циліндром і оригінальною коробкою передач з рухомими зубчастими колесами. У 1905 році з'являється автомобіль-таксі, яким поставлено пам'ятник, так як на цих машинах під час Першої світової війни були успішно перекинуті до річки Марна 5000 солдатів французької армії. У 1906 році фірма показує в Берліні свій перший автобус. У 1908 році на виставці в Москві автомобіль Рено нагороджується золотою медаллю.

У 1930-х роках з конвеєра заводів Renault сходять автобуси з відкритою платформою. Популярності французької компанії сприяють в той час видатні спортивні результати в гоночних змаганнях. У 1947 році в Парижі фірма представляє седан Renault 4CV, двигун у якого розташовувався в задній частині корпусу. Ця машина у Франції користувалася великою популярністю і до 1961 року компанія реалізувала понад мільйон автомобілів Renault 4CV. У 1950 році дебютує модель «Fregate». У 1969-му фірма Renault вийшла на виробничий рівень 1 млн. Машин на рік. У 1971 році починається співпраця з французькою компанією Peugeot і шведською фірмою Volvo по створенню автомобільних двигунів. У 1972 році сходить з конвеєра модель Renault 5. Свою першу перемогу в перегонах Формула 1 автомобіль Рено одержувати в 1980-му. У 1983 році Рено виробляє понад два мільйони автомобілів в рік. У 1984 році надходять у продаж моделі Renault 25 і Renault Super 5. У 1991 році компактний хетчбек Renault Clio отримує звання «Автомобіль року» на європейському ринку. У 1994 році розробляється популярна модель Laguna. У 1999-му компанія Рено підписує угоду з японською фірмою Nissan, в результаті якого французька фірма придбала 36,8% акцій Nissan в обмін на 15% своїх активів. В цьому ж році публіка знайомиться з новим автомобілем Avantime.