Москвич 412

Москвич 412

Легендарний 412-й Москвич вперше зійшов з конвеєра Московського автозаводу в 1967 році. В основу цього перспективного автомобіля лягла модель 1964 року - Москвич 408. Конструктори не стали чекати і вже через три роки здивували вітчизняну публіку новинкою. Колосальних змін в екстер'єрі 412-й не отримав і залишився фактично рестайлінгом 408-го. А ось в технічному плані модель вийшла передовий для свого часу. Головною особливістю Москвичів 412-го сімейства став верхньоклапанний мотор з нахиленим блоком циліндрів. Цей потужний, технологічний силовий агрегат (75 hp) залишив далеко позаду тольятинських конкурентів в плані динаміки і продуктивності в цілому і став козирною картою «Москвичів».

Що стосується експлуатаційних якостей, то тут Москвич 412 вигідно відрізнявся від автомобілів подібного йому класу. Величезна увага радянськими конструкторами приділено безпеці. Так, наприклад, розроблена більш сучасна конструкція гальм, більшість елементів салону стали травмобезпечними. У порівнянні з ВАЗами Москвич вигравав відмінною пристосованістю до вітчизняних умов, ремонтопридатністю і простотою конструкції. Варто також відзначити, що автомобілі Москвич 412 були більш доступні широкому загалу і продавалися вільно. Але доля «Москвичів» склалася так, що в результаті недофінансування всі плани їх подальшого розвитку та модернізації зійшли нанівець. В цьому плані ВАЗам пощастило більше.


У даній категорії немає товарів.

Незважаючи на те, що автомобілі «Москвич» вже не сходять з конвеєра, на дорогах все ще можна бачити чималу кількість представників цієї легендарної радянської марки. Тому для багатьох автовласників цілком закономірна заклопотаність питанням, де купити запчастини на Москвич. Адже незважаючи на те, що продаж запчастин на Москвич сьогодні здійснюється у великій кількості магазинів, далеко не всі продають запчастини, які в повній мірі відповідають технічним нормам. А використання неякісних деталей  загрожує найсерйознішими наслідками.

Наш же інтернет-магазин AT-EURO.COM.UA представляє вашій увазі тільки якісні запчастини на Москвич, які відповідають усім необхідним технічним вимогам. У каталозі представлений досить широкий асортимент автозапчастин - тут ви знайдете і елементи трансмісії, і електрообладнання, і частини силової системи і багато іншого. Причому в наявності є запчастини як на Москвич 412, 2140, 2141 , так і деталі і вузли для старіших моделей АЗЛК і Іжевського автозаводу.