Москвич 2141

Москвич 2141

Moscvich 2141 / Москвич 2141

Поява автомобіля Москвич 2141 (експортна назва ALEKO) принесло для АЗЛК великі надії. 41-й Москвич відрізнявся дуже сучасним для свого часу кузовом. Загальна стилістика Москвич 2141 вдало запозичена у автомобіля французького походження SIMCA 1308 (пізніше ці моделі випускалися під маркою Talbot). Внесені зміни в зовнішність 41-го були дуже істотними, тому ніяких конфліктів з французької сторони щодо інтелектуальної власності не було. Ідея компонування з поздовжнім розташуванням ДВС запозичена у концерну VAG. Також загальна схема підвіски Москвич 2141 виконана аналогічно западногерманским автомобілів, зокрема Audi і VW.

При всіх своїх якостях автомобілі Москвич 2141 так і не набули оригінальний двигун в зв'язку з фінансовими проблемами і боргами по кредиту. Спочатку 41-й комплектувався мотором від ВАЗівської «шістки». Пізніше з'явилися альтернативні варіанти Москвичів вже з УЗАМовскімі ДВС. Але питання, що стосується двигуна, все ж було піднято в середині 90-х і через деякий час на Москвич 2141 стали встановлювати силові установки Рено F3R272 французького виробництва. Такі модифікації відрізняються найкращими експлуатаційними властивостями. Для всіх Москвичів моделі 2141 характерні відмінна керованість і легкість керма, місткий салон і багажник, тепла «піч». У 1998 виробництво класичного 41-го змінила його модернізована версія «Святогор».


У даній категорії немає товарів.

Незважаючи на те, що автомобілі «Москвич» вже не сходять з конвеєра, на дорогах все ще можна бачити чималу кількість представників цієї легендарної радянської марки. Тому для багатьох автовласників цілком закономірна заклопотаність питанням, де купити запчастини на Москвич. Адже незважаючи на те, що продаж запчастин на Москвич сьогодні здійснюється у великій кількості магазинів, далеко не всі продають запчастини, які в повній мірі відповідають технічним нормам. А використання неякісних деталей  загрожує найсерйознішими наслідками.

Наш же інтернет-магазин AT-EURO.COM.UA представляє вашій увазі тільки якісні запчастини на Москвич, які відповідають усім необхідним технічним вимогам. У каталозі представлений досить широкий асортимент автозапчастин - тут ви знайдете і елементи трансмісії, і електрообладнання, і частини силової системи і багато іншого. Причому в наявності є запчастини як на Москвич 412, 2140, 2141 , так і деталі і вузли для старіших моделей АЗЛК і Іжевського автозаводу.