Москвич 2140

Москвич 2140

Moscvich 2140 / Москвич 2140

Автомобілі Москвич 2140, що випускалися на московському заводі АЗЛК, з'явилися в результаті глибокої модернізації 412-ї моделі. Конструкція попередника була збережена, однак зміни можна побачити в більш сучасному оформленні екстер'єру та обробці. У той час, коли ВАЗи збирали визнання радянських покупців, «Москвичі» попитом похвалитися не могли. Це пояснювалося гальмуванням технічного прогресу на АЗЛК внаслідок недофінансування. Тому Москвич 2140 після свого виходу в світ не були чимось новим, що могло б зацікавити покупця. 

Перехід з 412-ї моделі на 2140 відбувався на АЗЛК плавно. У 1976 році, коли з конвеєра виїхав перший Москвич 2140-й моделі, ці автомобілі спочатку зберігали безліч кузовних елементів і панелей інтер'єру. Свіжий ковток повітря для АЗЛК приніс Москвич 2140 «Люкс» з новою панеллю приладів, дизайн якої замовляли у американських конструкторів. Згодом були використані напрацювання російських дизайнерів, так як американська панель мала безліч прорахунків. 


У даній категорії немає товарів.

Незважаючи на те, що автомобілі «Москвич» вже не сходять з конвеєра, на дорогах все ще можна бачити чималу кількість представників цієї легендарної радянської марки. Тому для багатьох автовласників цілком закономірна заклопотаність питанням, де купити запчастини на Москвич. Адже незважаючи на те, що продаж запчастин на Москвич сьогодні здійснюється у великій кількості магазинів, далеко не всі продають запчастини, які в повній мірі відповідають технічним нормам. А використання неякісних деталей  загрожує найсерйознішими наслідками.

Наш же інтернет-магазин AT-EURO.COM.UA представляє вашій увазі тільки якісні запчастини на Москвич, які відповідають усім необхідним технічним вимогам. У каталозі представлений досить широкий асортимент автозапчастин - тут ви знайдете і елементи трансмісії, і електрообладнання, і частини силової системи і багато іншого. Причому в наявності є запчастини як на Москвич 412, 2140, 2141 , так і деталі і вузли для старіших моделей АЗЛК і Іжевського автозаводу.