ГАЗ 2705

ГАЗ 2705

GAZ 2705 Gazel Van / ГАЗ 2705

Газель Фургон Автомобілі сімейства «ГАЗель» без перебільшення є символом комерційного автопрому. Перший представник цієї серії зійшов з конвеєра Горьківського заводу в 1994 році (ГАЗ 3302). Масова збірка ГАЗ 2705 стартувала роком пізніше. Дана модель відноситься до малотоннажних комерційних автомобілів з вантажними або вантажопасажирськими кузовами (версія «Комбі»). ГАЗ 2705 має 4 двері, 2 з яких пасажирські, 2 - вантажні. Задня 2-профільна двері відкриваються на великий кут, що сприяє зручності при завантаженні або вивантаженні товару. Вантажопідйомність 2-місного фургона ГАЗ 2705 - 1350 кг, тоді як комбінована версія здатна взяти в кабіну шість чоловік і вантаж вагою в 1 тонну. З 2010 року Горьковський автозавод починає випускати «ГАЗель-Бізнес» - модернізований варіант «ГАЗелі», в якому інженери спробували виправити багато недоліків цих автомобілів. За весь період випуску ГАЗ 2705 комплектувався моторами ЗМЗ, УМЗ, ГАЗ, Chrysler. На сьогоднішній день модель оснащується силовими агрегатами Cummins і УМЗ. На базі ГАЗ 2705 реалізована велика кількість спецавтомобілів: карета швидкої допомоги, інкасаторський бронемобіль, Автолабораторія і багато інших. ГАЗ 2705 «ГАЗель» відрізняє простота, невибагливість і витривалість. Незважаючи на багато недоліків, автомобілі «ГАЗель» користуються величезним попитом на всьому пострадянському просторі.


У даній категорії немає товарів.

Легкові автомобілі ГАЗ є представниками найстаршого автовиробника країни. Втім, своєї актуальності вони не втратили, адже і сьогодні на дорогах величезна кількість легкових автомобілів ГАЗ, а значить, регулярно виникає необхідність купувати запчастини для технічного обслуговування.

На жаль, сьогодні в одному тільки Києві можна знайти чимало магазинів, що здійснюють продаж запчастин, отриманих від вельми сумнівних постачальників. Наш інтернет-магазин AT-EURO.COM.UA  гарантує якість всіх товарів нашого каталогу.

У нас ви можете купити все необхідне для вашої Волги 3102/3110/31105 та інших моделей, починаючи від запчастин до двигуна, підвіски, коробки передач та інших великих вузлів і закінчуючи речами і аксесуарами для обслуговування авто.