ГАЗ 24

ГАЗ 24

GAZ 24 / ГАЗ 24

Радянський седан ГАЗ 24 «Волга», випуск якого розпочато в 1970-му році, прийшов на зміну ГАЗ 21. З початком виробництва цієї моделі радянський автопром вийшов на більш досконалий рівень. Від свого попередника новинка відрізнялася майже всім, починаючи з екстер'єру, закінчуючи елементами конструкції. Перший повноцінний прототип з розробленою агрегатної частиною був показаний в 1965 році. Весь інший час до початку випуску в 1970 році було відведено на модернізацію складальної лінії. Основними технічними нововведеннями ГАЗ 24 «Волга» в порівнянні з попередником ГАЗ 21 можна назвати 4-ступінчасту КПП, гідровакуумний підсилювач гальм, вдосконалений 2-камерний карбюратор, стоянкове гальмо задніх коліс.

Незважаючи на масове виробництво, ГАЗ 24 не був доступний пересічному автолюбителю. Цей автомобіль експлуатували в основному різні державні структури, а також служби таксі. Як і попередник, ГАЗ 24 випускався в 3 серіях. Першу серйозну модернізацію цей автомобіль пройшов в 1976-78 роках, після чого з'явилися протитуманні фари, ремені безпеки, інше оформлення салону. Через кілька років модель піддалася оновлень знову. В результаті вийшла «Волга» з індексом 24-10. Автомобілі ГАЗ 24 масово експортувалися в більшість країн, в тому числі і з лівостороннім рухом (під ці нормативи машини спеціально адаптували на заводі). Модель ГАЗ 24, що стала вже історією, відрізнялася солідним виглядом, просторим і комфортабельним салоном. Висока надійність і довговічність цих машин перевірена часом.


У даній категорії немає товарів.

Легкові автомобілі ГАЗ є представниками найстаршого автовиробника країни. Втім, своєї актуальності вони не втратили, адже і сьогодні на дорогах величезна кількість легкових автомобілів ГАЗ, а значить, регулярно виникає необхідність купувати запчастини для технічного обслуговування.

На жаль, сьогодні в одному тільки Києві можна знайти чимало магазинів, що здійснюють продаж запчастин, отриманих від вельми сумнівних постачальників. Наш інтернет-магазин AT-EURO.COM.UA  гарантує якість всіх товарів нашого каталогу.

У нас ви можете купити все необхідне для вашої Волги 3102/3110/31105 та інших моделей, починаючи від запчастин до двигуна, підвіски, коробки передач та інших великих вузлів і закінчуючи речами і аксесуарами для обслуговування авто.