ГАЗ 2217

ГАЗ 2217

GAZ 2217 Sobol / ГАЗ 2217 Соболь

Автомобілі ГАЗ 2217 «Соболь» Горьковського заводу представляють клас компактних малотоннажних фургонів і автобусів. Масове виробництво освоєно в 1998 році. Фактично, «Соболь» - інтерпретація «ГАЗелі» в більш комфортному і маневреному образі. Це сімейство реалізовано на агрегатах старшого по класу сімейства «ГАЗель». Відмінності видно відразу - ГАЗ 2217 отримав укорочену базу (2760 мм), передню незалежну підвіску на пружинах, а також односхилі колеса ззаду. Така модернізація дозволила зробити комерційний автомобіль більш маневреним, поворотким, динамічним, хоча і урізала на кілька сотень кілограм вантажопідйомність, яка дорівнює близько 900 кг. На базі агрегатів сімейства ГАЗ 2217 «Соболь» побудовано чимало машин. Серед них бортова вантажівка (модель 2310), фургон (2752), мікроавтобуси і мінівени «Соболь-Баргузин». У 2003-му році ці автомобілі зазнали рестайлінгу - замінене облицювання передньої частини, оптика, модернізована панель приладів. На початку 2010 року Горьковський завод почав випуск оновленого сімейства «Соболь», до назви тепер додано слово «Бізнес», яке символізує комерційну концепцію цих авто. В цьому ж році на автомобілі «Соболь-Бізнес» стали встановлювати перспективні мотори Cummins серії ISF 2.8 л.


У даній категорії немає товарів.

Легкові автомобілі ГАЗ є представниками найстаршого автовиробника країни. Втім, своєї актуальності вони не втратили, адже і сьогодні на дорогах величезна кількість легкових автомобілів ГАЗ, а значить, регулярно виникає необхідність купувати запчастини для технічного обслуговування.

На жаль, сьогодні в одному тільки Києві можна знайти чимало магазинів, що здійснюють продаж запчастин, отриманих від вельми сумнівних постачальників. Наш інтернет-магазин AT-EURO.COM.UA  гарантує якість всіх товарів нашого каталогу.

У нас ви можете купити все необхідне для вашої Волги 3102/3110/31105 та інших моделей, починаючи від запчастин до двигуна, підвіски, коробки передач та інших великих вузлів і закінчуючи речами і аксесуарами для обслуговування авто.