LANOS

LANOS

Daewoo Lanos / Деу Ланос

Вперше Daewoo Lanos був показаний на Женевському автосалоні в 1997 році. Деу Ланос розроблявся за участю німецьких і англійських компаній в Daewoo в Уокінгу. Зовнішній дизайн був створений знаменитим італійським ательє Ital Design. Збірка Daewoo Lanos була організована в Польщі, Україні та Росії. У 2004 році випуск Деу Ланос в Південній Кореї був зупинений. У Запоріжжі випускається версія Daewoo Lanos під назвою Sens з двигуном 1,3 л.

Безпека Деу Ланос забезпечується двома подушками, підсилювачем керма і ABS. Стандартна комплектація Daewoo Lanos має електричний привід стекол передніх дверей, обігрів заднього скла, кондиціонер, протитуманні фару ззаду, автомагнітолу. Деу Ланос належить до автомобілів класу С і при стильному зовнішньому вигляді і хороших експлуатаційних характеристиках має доступну собівартість.


У даній категорії немає товарів.

Корпорація Daewoo, створена в Південній Кореї 1967 році, випускає велику номенклатуру товарів - телевізори, автомобілі і навіть кораблі. У перекладі з корейського назва фірми означає «Великий всесвіт». Адміністративна будівля фірми Daewoo знаходиться в Сеулі. До 1993 року компанія Daewoo випускала автомобілі, співпрацюючи з General Motors. У 1995 році фірма Daewoo Motor починає продавати в Німеччині автомобілі Nexia і Espero. У Сполучених Штатах модель Nexia відома як Pontiac Le Mans, а в Південній Кореї автомобіль продавався під ім'ям Daewoo Racer. Базою для автомобіля Nexia послужив німецький Opel Kadett E. На українському авторинку Nexia з'явився в 1993 році. Надалі модель Nexia стали збирати в Узбекистані на заводі «UzDaewoo», в Румунії і в Росії на заводі «Червоний Аксай».

У 1988 році компанія Daewoo Motor освоює випуск хетчбека Tico з приводом на передню вісь, що базується на японському Suzuki Alto. У 1996 році виробництво Tico налагоджується і в Узбекистані. В цьому ж році фірма Деу відкриває технічні центри в Англії (Уортінг), в Німеччині близько Мюнхена і в корейському Пульяне. Керівником нових проектів компанії Daewoo Motor стає Ульріх Бец, який працював раніше в фірмі BMW. На основі німецького Opel Senator фірма Daewoo випускає в 1993 році седан Prince і більш комфортну модель Brougham. Автомобілі Nubira, Lanos і Leganza компанія показала в кінці 1997 року. Модель Lanos є першим власним автомобілем фірми Деу.

Daewoo Nubira розроблений конструкторами компанії Деу в 1994 році. Цей автомобіль, що має поперечне розташування двигуна і передній привід, відноситься до гольф-класу. У 1998 році компанія зіткнулася з величезними труднощами в результаті Азіатської фінансової кризи. У 2002 році концерн General Motors набуває Daewoo, нова фірма отримує назву GM Daewoo Auto Technology Co. Після злиття з автогігантом GM південнокорейська компанія випускає нові моделі: Lacetti, Tacuma, Evanda. З січня 2005 року автомобілі Daewoo офіційно продаються в Європі під маркою Chevrolet. У концерні GM висловилися з цього приводу так: «Daewoo досить виріс, щоб стати Chevrolet». Також вважалося, що нове ім'я дозволить машинам марки Daewoo краще розвиватися. На багатьох азіатських ринках, в тому числі і в Узбекистані назву «Daewoo» для автомобілів, що випускаються застосовувалося аж до 2015 року.