LACETTI

LACETTI

Chevrolet Lacetti / Шевроле Лачетті

Створенням дизайну цього автомобіля займалося відоме європейське кузовне ательє Pininfarina. В результаті вийшов стильний седан, який відрізняється сучасним «європейським» дизайном. Lacetti - наочне підтвердження того, що практичний автомобіль не завжди має «сірий» і непоказний вигляд. Це втілення якості за розумні гроші з масою додаткових функцій і прекрасним драйвом. Chevrolet Lacetti має досить просторий салон, а кількістю вільного простору для задніх пасажирів можуть позаздрити автомобілі класом вище. Приладова панель Chevrolet Lacetti відрізняється почуттям міри і лаконічністю.

Базова версія седана Chevrolet Lacetti в Україні оснащується 1,4-літровим мотором (95 л. С.). Є й більш потужні силові агрегати: 1,6-літровий (109 л. С.) І 1,8-літровий (121 л. С.). В Україні 1.8-літрова модифікація є у вільному продажу, а версії з 1.4-літровим мотором виключені. На ринку України і країн СНД Chevrolet Lacetti є одним з найбільш популярних автомобілів. Вітчизняних автолюбителів в Chevrolet Lacetti підкуповує його доступна вартість, привабливий зовнішній вигляд, просторий салон, невибагливість в експлуатації і обслуговуванні, низькі ціни на запчастини, надійність і комфорт. Як відзначають власники цієї моделі, у Chevrolet Lacetti спостерігається трохи завищена витрата палива, особливо в зимовий період експлуатації. Але це, мабуть, єдиний недолік цього автомобіля. У 2013 році виробництво Lacetti було припинено.


У даній категорії немає товарів.

Chevrolet - знаменита компанія США по виробництву автомобілів. Заснували фірму в 1911 році американський бізнесмен Вільям Дюрант (William Durant) і французький автогонщик Луї Жозеф Шевроле (Louis Joseph Chevrolet). Дюрант надалі організував і автомобільну компанію General Motors, а Шевроле ніколи не керував фірмою. Емблема фірми у вигляді хреста була взята Дюрантом з малюнка на шпалерах в паризькому готелі. В даний час цей хрест Chevrolet став самим розкрученим символом в рекламі, а марка Шевроле - символом автомобілебудування США. Історія марки Chevrolet - це фактично найважливіша частина історії виробництва автомобілів в Америці. На початку жовтня 1911 року фірма випускає свій перший автомобіль Chevrolet Classic-Six. Це був типовий для Америки автомобіль на чотири посадочних місця з двигуном, що має чотири циліндри і розвиває потужність в 30 л.с. Він був в п'ять разів дорожче, ніж Ford Т і тому успіху в Сполучених Штатах не отримав. 1953 й рік ознаменований появою легендарного спортивного автомобіля Corvette. Легка 2-місцева машина стала мрією багатьох американців. У 1958 році з конвеєра Chevrolet сходить марка Impala, в якій конструкторам компанії вдалося поєднати місткість Кадилака з ціною Шевроле. Chevrolet Impala відразу починає користуватися великим попитом і до теперішнього часу тримає рекорд з продажу для повнорозмірних автомобілів.

У серпні 1966 року з конвеєра заводу сходить Chevrolet Camaro. Цим автомобілем компанія Chevrolet дала відповідь Ford-івському «Мустанг» - останній користувався широким попитом і гідної альтернативи йому в той час не було. Роком пізніше Chevrolet випускає суперспортивним модифікацію Camaro SS. У 1962-му вперше з'являється назва «Malibu» - це була «топова» комплектація Chevrolet Chevelle. Привабливий дизайн цієї моделі і багате оснащення дозволили фірмі отримати високий рівень продажів і закріпити свої позиції в класі середньорозмірних авто. З настанням 70-х компанія Chevrolet модернізує свої «маскл-кари» роблячи їх більш потужними і швидкими. Але нагрянула паливна криза не дозволив розвиватися надалі - з ростом цін на бензин компанія докладає зусиль щодо забезпечення більш економічні моделі. Потужні і ненажерливі «маскл-кари» поступово втрачають попит. У 1980-90-х роках автомобілі Chevrolet помітно еволюціонують. Вони стали економічніше, компактніше, багато моделей отримують передньопривідне компонування шасі.

Седан Chevrolet Lanos поставлявся українським Запорізьким автозаводом з комплектуючих вузлів України, Польщі та Кореї.