Диски гальмівні

У даній категорії товарів представлені диски гальмівні. Для вибору необхідних параметрів, можна скористатися системою фільтрів на сайті, або пройти за відповідними посиланнями сайту. Для покупки, на вподобаному товарі досить натиснути кнопку "Купити", потім оформити замовлення (можна без додаткових реєстрацій і заповнення утомливих анкет) і дочекатися відповіді менеджера.



Диск гальмівний AT 1070-001BD

Диск гальмівний AT 1070-001BD

ДИСК ТОРМОЗНОЙ ВАЗ 2101-2107 O.E.: 2101-3501070 Бренд (виробник): АТ Артикул: AT 1070-001BD Наймен..

1249.00 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Як вибрати гальмівні диски? Особливості деталі та ознаки зносу

 
Гальмівний диск є незамінним елементом системи гальм. Зниження швидкості автомобіля відбувається натисканням педалі гальма, яка запускає механізм, що притискає колодки до гальмівного диска. У сучасних моделей авто диски встановлюються як на передні, так і задні колеса.
 
Перед тим, як придбати нові гальмівні диски, рекомендується ретельно вивчити основні характеристики. До них відносяться матеріал та конструкція.


Вибір матеріалу

Залежно від використовуваного матеріалу диски бувають:

 
  1. 1. Чавунні. Такі диски відрізняються низькою вартістю та великою вагою. З плюсів відзначають високу теплопровідність та високі фрикційні характеристики.
  2. 2. З нержавіючої сталі. Відрізняються збільшеним діаметром та більшою робочою поверхнею. Це має компенсувати слабкі властивості тертя.
  3. 3. Карбонові. Перше, що впадає у вічі — це їх дуже висока вартість. Втім, вона частково виправдовується відмінним коефіцієнтом тертя та робочою температурою понад 1000 °С.
  4. 4. Керамічні. Більш бюджетний аналог вищеописаних побратимів. Деталь з кераміки характеризуються невеликою вагою, міцністю, стійкістю до підвищених температур та корозії. З мінусів варто відзначити меншу ефективність у роботі «на-холодну», специфічне поскрипування та високу ціну.

 

Конструктивні особливості. Основні критерії вибору

 

Від типу конструкції гальмівного диска багато в чому залежить його функціональність та сфера застосування. Розрізняють 2 типи:
 
  1. 1. Вентильовані гальмівні диски. Виготовлені з двох пластин та розташованих між ними вентиляційних каналів. Така конструкція захищає деталь від перегріву завдяки кращому відведенню тепла.
  2. 2. Цілісні або не вентильовані. Як випливає із назви, складаються з монолітної пластини. Такі диски частіше зазнають перегріву, проте мають більш міцну, в порівнянні з вентильованими, конструкцію.
Існують також перфоровані гальмівні диски. Їх не можна виділити окрему категорію, т.к. це не особливість самої конструкції, а її доопрацювання. Перфоровані диски постачають спеціальними отворами, які допомагають відводити тепло і пил, що утворюються при стиранні фрикційного матеріалу.
 

Як зрозуміти, що диски час міняти?

 

Існує 5 ознак у поведінці автомобіля, які натякають на знос:
 
  1. 1. Гальмівна педаль, що провалюється. Сигналізує про комплексні проблеми у гальмівній системі авто.
  2. 2. Вібрація та смикання ТЗ при гальмуванні. Свідчить про нерівномірне стирання гальмівного диска.
  3. 3. Биття керма. Вказує на критичний зношування, появу глибоких борозен чи деформацію деталі.
  4. 4. Свист. Є сигналом перегріву диска чи стирання гальмівних колодок.
  5. 5. Прикипання диска та колодок. Виявляється через деформацію диска, потрапляння пилу та бруду в систему або розбіжність розмірів деталей.
 
Зовнішні ознаки зношування:
 
  1. залишкова товщина диска. Граничне зношування дорівнює 2 мм, по 1 з кожної сторони;
  2. поява бортиків на зовнішній кромці;
  3. утворення хвилеподібних вигинів на поверхні диска;

 

Топ 4 найпопулярніші питання від власників автомобілів при підборі гальмівних дисків 

  1. 1. «Порадьте гальмівні диски, щоб ціна не кусалася, та були якісними».
 
Найчастіше ціна є визначальним критерієм якості гальмівного диска. Таким чином, купити бюджетну, але якісну деталь навряд чи вийде. Єдиним винятком є придбання оригінальної деталі. В даному випадку ви безперечно переплачуєте за бренд.
  1. 2. «А ці диски не риплять?»
 
Найбільш поширеною причиною скрипу є конфлікт матеріалів гальмівних колодок та диска. Тому ми рекомендуємо придбати ці деталі в одного виробника.
 
Перші кілька тисяч кілометрів після заміни також може бути чути скрип. Це відбувається т.к. колодки та гальмівний диск ще не притерлися один до одного.
 
Дешеві диски від сумнівних виробників видають скрип протягом усього терміну служби. Тому на цій деталі краще не заощаджувати.
 
  1. 3. «А що означає диски із покриттям? Навіщо воно»
 
Будь-яке покриття продовжує термін експлуатації диска і служить для захисту від корозії. З варіантів покриттів виділяють фарбу з різними добавками, гальванічне або графітове покриття, geomet geometry та інші. Такі диски припадуть до смаку естетам та любителям поганяти.
 
  1. 4. «А які краще вентильовані чи звичайні?»
 
Тут все дуже індивідуальне. Вибираючи, слід відштовхуватися від бюджету, манери їзди, ваги автомобіля та його потужності. Власникам потужних позашляховиків безперечно підійдуть вентильовані диски, доповнені перфорацією від гарного бренду. Малолітражкам з невисокою та помірною швидкістю їзди цілком вистачить невентильованих дисків. 
 

 

Де і як купити гальмівні диски у Києві за вигідною ціною та з доставкою?

AT-EURO пропонує широкий асортимент автотоварів. Для комфортного пошуку верхня частина сторінки оснащена фільтром за основними параметрами. Також доступна можливість пошуку за VIN-номером.

Придбати задні та передні гальмівні диски з доставкою можна у форматі 24/7.
 

Дивіться також: