ВАЗ 2170

ВАЗ 2170

Основою автомобіля ВАЗ-2170 «Пріора» послужив ВАЗ-2110, який піддався настільки глибокому рестайлінгу, що перестав бути пізнаваний в даній моделі. У базову конструкцію було внесено близько 1000 змін, що дозволило даній машині конкурувати із зарубіжними моделями в даному сегменті ринку. В якості силової установки на ВАЗ-2170 встановлюються 8-ми і 16-ти клапанні двигуни, що мають потужність від 90 до 100 к.с. Дані мотори вже застосовувалися в інших моделях Волзького автозаводу, що дозволило налагодити логістику в забезпеченні запасними частинами. Слабким місцем даної моделі, незважаючи на запроваджені удосконалення, залишається підвіска автомобіля. Попит на амортизатори, як базового виконання, так і більш досконалі, залишається досить високим. Крім цього, інші деталі ходової частини ВАЗ-2170 також досить часто змінюються на варіанти посиленого виконання. Помічено, що водії даного автомобіля краще купують витратні матеріали для періодичного технічного обслуговування класом вище середнього, що швидше за все пов'язано з інтуїтивним виділенням ВАЗ-2170 серед інших моделей Волзького автозаводу.


У даній категорії немає товарів.

У даному розділі представлені автозапчастини для продукції Волзького Автомобільного Заводу (ВАЗ) - одного з найбільших виробників легкових автомобілів. Якщо вам необхідно замінити прилад або вузол вашої «Лади» або «Ниви», ви потрапили точно за адресою, тут представлені всі необхідні запчастини на ВАЗ.

У розділі більше 1000 найменувань товарів. Завдяки зручному пошуку та електронному каталогу, ви легко знайдете деталі для будь-якої лінійки авто лідера вітчизняного автопрому: у нас є запчастини як на нові моделі ВАЗ (Granta, Kalina, Priora, Largus), так і на давно відомі автомобілісту задне- і передньопривідні (Самара, ОКА, «класика» і т.д.), а також повнопривідні ВАЗи (Нива, Шевроле-Нива). Запчастини для коробок передач, блоків циліндрів, двигунів, зчеплення різних виробників, амортизатори, сальники, кермові тяги, приводи зчеплення і багато іншого для свого автомобіля ви знайдете саме тут.

Кожен продукт відповідає всім необхідним стандартам якості.