ВАЗ 2123

ВАЗ 2123

ВАЗ-2123 Chevrolet Niva є спробою поєднати вдалу конструкцію базового позашляховика з сучасними стандартами комфорту. В основу даної моделі увійшла конструкція автомобіля  ВАЗ-2121, який був доопрацьований з точки зору ергономіки екстер'єру і укомплектований більш сучасними вузлами і агрегатами. На основний варіант Chevrolet Niva встановлюється вітчизняний 1,7-літровий двигун, що забезпечує достатній для даного автомобіля крутний момент. За параметрами прохідності, курсової стійкості і розгінними характеристиками дана модель перевершує базовий варіант «Ниви», володіючи при цьому значно кращими показниками комфорту перебування в салоні. Дані обставини і відносно невелика ціна сприяли великого зростання популярності ВАЗ-2123 серед любителів автомобілів підвищеної прохідності. Також існує модель Chevrolet Niva FAM-1, яка укомплектовувалася великою кількістю іноземних агрегатів і не набула помітної популярності через високу вартість. Оскільки більшість вузлів ВАЗ-2123 Chevrolet Niva можна порівняти і уніфікувати з ВАЗ-2121, то найбільшим попитом користуються «класичні» запчастини «Ниви».


У даній категорії немає товарів.

У даному розділі представлені автозапчастини для продукції Волзького Автомобільного Заводу (ВАЗ) - одного з найбільших виробників легкових автомобілів. Якщо вам необхідно замінити прилад або вузол вашої «Лади» або «Ниви», ви потрапили точно за адресою, тут представлені всі необхідні запчастини на ВАЗ.

У розділі більше 1000 найменувань товарів. Завдяки зручному пошуку та електронному каталогу, ви легко знайдете деталі для будь-якої лінійки авто лідера вітчизняного автопрому: у нас є запчастини як на нові моделі ВАЗ (Granta, Kalina, Priora, Largus), так і на давно відомі автомобілісту задне- і передньопривідні (Самара, ОКА, «класика» і т.д.), а також повнопривідні ВАЗи (Нива, Шевроле-Нива). Запчастини для коробок передач, блоків циліндрів, двигунів, зчеплення різних виробників, амортизатори, сальники, кермові тяги, приводи зчеплення і багато іншого для свого автомобіля ви знайдете саме тут.

Кожен продукт відповідає всім необхідним стандартам якості.