ВАЗ 21214

ВАЗ 21214

ВАЗ-2121, 21213-15, 2129-31 - це відоме сімейство позашляховиків, яке завоювало величезну популярність з першого дня появи серійного зразка в 1977 році. ВАЗ-2121 «Нива» є базовою моделлю, в основу якої покладено трьохдверний кузов-універсал і трансмісію з постійним повним приводом. За час випуску даного автомобіля було спроектовано та виготовлено безліч різних модифікацій, що стосуються конструкції кузова, зовнішнього вигляду, встановленого двигуна і багатьох інших елементів машини. Наприклад, ВАЗ-21213 «Тайга» - це перероблений рестайлінговий варіант базового автомобіля, ВАЗ-21214 - модель з вітчизняним двигуном 1,7 літра, а на ВАЗ-21215 встановлювався французький мотор Пежо XUD 9SD. Окреме місце займають екземпляри, перероблені під комерційне використання. Зокрема, ВАЗ-2129 «Утілітер» - це подовжена на 500 мм модель з двома передніми сидіннями і вантажним кузовом, а ВАЗ-2131 - подовжений п'ятидверний універсал. Через величезну кількість модифікацій складно говорити про конкретну групу запасних частин, які користуються найбільшим попитом. Однак слід зауважити, що протягом вже багатьох років стійкий інтерес проявляється до деталей класичного базового варіанту «Ниви».


У даній категорії немає товарів.

У даному розділі представлені автозапчастини для продукції Волзького Автомобільного Заводу (ВАЗ) - одного з найбільших виробників легкових автомобілів. Якщо вам необхідно замінити прилад або вузол вашої «Лади» або «Ниви», ви потрапили точно за адресою, тут представлені всі необхідні запчастини на ВАЗ.

У розділі більше 1000 найменувань товарів. Завдяки зручному пошуку та електронному каталогу, ви легко знайдете деталі для будь-якої лінійки авто лідера вітчизняного автопрому: у нас є запчастини як на нові моделі ВАЗ (Granta, Kalina, Priora, Largus), так і на давно відомі автомобілісту задне- і передньопривідні (Самара, ОКА, «класика» і т.д.), а також повнопривідні ВАЗи (Нива, Шевроле-Нива). Запчастини для коробок передач, блоків циліндрів, двигунів, зчеплення різних виробників, амортизатори, сальники, кермові тяги, приводи зчеплення і багато іншого для свого автомобіля ви знайдете саме тут.

Кожен продукт відповідає всім необхідним стандартам якості.