ВАЗ 2115

ВАЗ 2115

ВАЗ-2115 став першим автомобілем в оновленій серії «Самара-2». На відміну від інших моделей даної серії цей автомобіль сконструйований у вигляді чотирьохдверного седана, що зажадало внесення значних змін в задню частину машини. Оскільки ВАЗ-2115 в своїй основі містив конструкцію «дев'ятки», то основні вузли і агрегати також встановлювалися з цієї моделі. Таке запозичення призвело до виникнення точно таких же проблем, що й у батьківського автомобіля. Моделі перших років випуску відрізнялися вкрай низькою якістю пластика, що призводило до частого викривлення і розтріскування під дією сонячних променів. До сих пір досить великою популярністю користуються деталі внутрішнього екстер'єру салону, які вже помітно відрізняються якістю вихідного матеріалу. Традиційно високий попит на ринку автозапчастин припадає на «рідні» витратні матеріали, що застосовуються для технічного обслуговування і дрібного поточного ремонту даної марки автомобіля. Слід зазначити, що в даний час відсоток якісних оригінальних заводських деталей помітно зріс, що відразу підвищило обсяги їх продажів.


У даній категорії немає товарів.

У даному розділі представлені автозапчастини для продукції Волзького Автомобільного Заводу (ВАЗ) - одного з найбільших виробників легкових автомобілів. Якщо вам необхідно замінити прилад або вузол вашої «Лади» або «Ниви», ви потрапили точно за адресою, тут представлені всі необхідні запчастини на ВАЗ.

У розділі більше 1000 найменувань товарів. Завдяки зручному пошуку та електронному каталогу, ви легко знайдете деталі для будь-якої лінійки авто лідера вітчизняного автопрому: у нас є запчастини як на нові моделі ВАЗ (Granta, Kalina, Priora, Largus), так і на давно відомі автомобілісту задне- і передньопривідні (Самара, ОКА, «класика» і т.д.), а також повнопривідні ВАЗи (Нива, Шевроле-Нива). Запчастини для коробок передач, блоків циліндрів, двигунів, зчеплення різних виробників, амортизатори, сальники, кермові тяги, приводи зчеплення і багато іншого для свого автомобіля ви знайдете саме тут.

Кожен продукт відповідає всім необхідним стандартам якості.