ВАЗ 2112

ВАЗ 2112

ВАЗ-2112 надійшов у масове виробництво в 1999 році. Цей п'ятидверний хетчбек продовжив лінійку автомобілів, що грунтуються на базовій «десятої» моделі Волзького автозаводу. Поряд з позитивними нововведеннями, властивими всьому типоряду даних моделей, ВАЗ-2112 отримав від свого прабатька «сімейні» недоліки, які відкладали свій відбиток на номенклатуру запасних частин, які користуються попитом у водіїв даного автомобіля. У ранніх версіях 16-тіклапанного двигуна, що має 1,5 літра і встановлюється в перші роки випуску, спостерігалися проблеми з загином клапанів. Даний конструктивний дефект допрацювали на двигуні з об'ємом 1,6 літра, проте перші моделі автомобілів часто потребують перебирання і капітального ремонті двигуна. ВАЗ-2112, як і всі моделі цієї серії, оснащується бортовим комп'ютером, що працює в якості просунутого діагноста. Значна кількість датчиків охоплюють основні системи автомобіля і надають оперативну інформацію про їх працездатність, проте надійність таких датчиків досить низька, що також вимагає їх частої заміни.


У даній категорії немає товарів.

У даному розділі представлені автозапчастини для продукції Волзького Автомобільного Заводу (ВАЗ) - одного з найбільших виробників легкових автомобілів. Якщо вам необхідно замінити прилад або вузол вашої «Лади» або «Ниви», ви потрапили точно за адресою, тут представлені всі необхідні запчастини на ВАЗ.

У розділі більше 1000 найменувань товарів. Завдяки зручному пошуку та електронному каталогу, ви легко знайдете деталі для будь-якої лінійки авто лідера вітчизняного автопрому: у нас є запчастини як на нові моделі ВАЗ (Granta, Kalina, Priora, Largus), так і на давно відомі автомобілісту задне- і передньопривідні (Самара, ОКА, «класика» і т.д.), а також повнопривідні ВАЗи (Нива, Шевроле-Нива). Запчастини для коробок передач, блоків циліндрів, двигунів, зчеплення різних виробників, амортизатори, сальники, кермові тяги, приводи зчеплення і багато іншого для свого автомобіля ви знайдете саме тут.

Кожен продукт відповідає всім необхідним стандартам якості.