ВАЗ 2108

ВАЗ 2108

У 1984 році на Волзькому автозаводі почав випускатися перший передньопривідний масовий автомобіль з кузовом хетчбек ВАЗ-2108. Машина, крім нетипового для «Жигулів» зовнішнього вигляду, відрізнялася тридверною суцільнометалевою зварної конструкцією і декількома модифікаціями двигуна, включаючи дефорсований мотор об'ємом 1,1 літра. Перші екземпляри ВАЗ-2108 мали вкорочене переднє крило з непрактичними пластмасовими накладками, часто деформувалися з часом від теплового сонячного впливу. Згодом цю недоробку виправили, проте для безлічі екземплярів ВАЗ-2108 першої партії періодичний пошук і заміна даних деталей досі є досить актуальним завданням. Крім того, на цій моделі автомобіля впроваджувалися нові матеріали в обробці салону, недовговічність яких вимагала через деякий час заміни торпеди і багатьох інших пластмасових частин, а непродумана методика кріплення панелей на дешеві пластикові кліпси приводила до збільшення вібраційних шумів через повсюдне деформування кріплень. В даний час більшість запасних деталей для ВАЗ-2108 випускаються із сучасних матеріалів, що мають хороші експлуатаційні характеристики і достатньо високі показники надійності.


У даній категорії немає товарів.

У даному розділі представлені автозапчастини для продукції Волзького Автомобільного Заводу (ВАЗ) - одного з найбільших виробників легкових автомобілів. Якщо вам необхідно замінити прилад або вузол вашої «Лади» або «Ниви», ви потрапили точно за адресою, тут представлені всі необхідні запчастини на ВАЗ.

У розділі більше 1000 найменувань товарів. Завдяки зручному пошуку та електронному каталогу, ви легко знайдете деталі для будь-якої лінійки авто лідера вітчизняного автопрому: у нас є запчастини як на нові моделі ВАЗ (Granta, Kalina, Priora, Largus), так і на давно відомі автомобілісту задне- і передньопривідні (Самара, ОКА, «класика» і т.д.), а також повнопривідні ВАЗи (Нива, Шевроле-Нива). Запчастини для коробок передач, блоків циліндрів, двигунів, зчеплення різних виробників, амортизатори, сальники, кермові тяги, приводи зчеплення і багато іншого для свого автомобіля ви знайдете саме тут.

Кожен продукт відповідає всім необхідним стандартам якості.