ВАЗ 2107

ВАЗ 2107

ВАЗ-2107 є люкс-версією більш простого автомобіля ВАЗ-2105, однак все також відноситься до загального сімейства «класики» Волзького автозаводу. Дана марка автомобіля випускалася в аж до 2012 року, тому на дорогах зустрічаються як нові екземпляри машин, так і почесні "старички" тридцятирічного віку. Дана модель відрізняється від інших класичних автомобілів ВАЗ великою кількістю модифікацій, пов'язаних з різними типорозмірами моторів. На «сімки» ставилися двигуни з об'ємом 1,3 л, 1,5 л, 1,6 л, 1,7 л. На спецмоделі, що випускалися для органів спецслужб, які згодом були списані і потрапили в приватні руки, ставилися навіть роторно-поршневі двигуни об'ємом 1,3 л що мають потужність 140 к.с. Така різноманітність двигунних систем призвело до того, що модель ВАЗ-2107 має досить велику номенклатуру запасних частин, постійно затребуваних при ремонтах і періодичних технічних обслуговуваннях даних автомобілів. Також останнім часом розвинулася тенденція глибокого тюнінгу цієї моделі, яка полягає в установці більш потужного двигуна і посиленої підвіски, для участі доопрацьованих автомобілів в невизнаних, але досить популярних серед молоді вуличних гонках.


У даній категорії немає товарів.

У даному розділі представлені автозапчастини для продукції Волзького Автомобільного Заводу (ВАЗ) - одного з найбільших виробників легкових автомобілів. Якщо вам необхідно замінити прилад або вузол вашої «Лади» або «Ниви», ви потрапили точно за адресою, тут представлені всі необхідні запчастини на ВАЗ.

У розділі більше 1000 найменувань товарів. Завдяки зручному пошуку та електронному каталогу, ви легко знайдете деталі для будь-якої лінійки авто лідера вітчизняного автопрому: у нас є запчастини як на нові моделі ВАЗ (Granta, Kalina, Priora, Largus), так і на давно відомі автомобілісту задне- і передньопривідні (Самара, ОКА, «класика» і т.д.), а також повнопривідні ВАЗи (Нива, Шевроле-Нива). Запчастини для коробок передач, блоків циліндрів, двигунів, зчеплення різних виробників, амортизатори, сальники, кермові тяги, приводи зчеплення і багато іншого для свого автомобіля ви знайдете саме тут.

Кожен продукт відповідає всім необхідним стандартам якості.