ВАЗ 2106

ВАЗ 2106

Автомобіль ВАЗ-2106 випускався з 1975 по 2005 рік і був гідним продовжувачем лінійки знаменитих седанів Волзького автозаводу. Дана модель була створена на базі ВАЗ-2103, але відрізнялася більш продуманою обробкою салону, що забезпечує підвищений комфорт водієві і пасажирам, а головне - на «шістку» ставили кілька різних модифікацій двигуна, які давали можливість вважати даний автомобіль найбільш потужною моделлю серед всього типоряду машин, які випускалися на той момент заводом. Існуючі модифікації даної марки автомобіля крім типу двигуна розрізнялися системою охолодження, упорскування палива, бамперами і декількома іншими незначними особливостями конструкції. Завдяки високій уніфікації всього модельного ряду автозапчастини, застосовувані для ВАЗ-2106, в більшості випадків точно такі ж, як і на «трійці», а за цілою низкою позицій номенклатура перетинається і з іншими моделями «Жигулів». В даний час у зв'язку з тривалими термінами експлуатації існуючих автомобілів даної марки на ринку автодеталей присутній стійкий попит на весь спектр запчастин, що застосовуються для ремонту або технічного обслуговування ВАЗ-2106. При цьому варто відзначити наявність великої кількості реплік деталей.


У даній категорії немає товарів.

У даному розділі представлені автозапчастини для продукції Волзького Автомобільного Заводу (ВАЗ) - одного з найбільших виробників легкових автомобілів. Якщо вам необхідно замінити прилад або вузол вашої «Лади» або «Ниви», ви потрапили точно за адресою, тут представлені всі необхідні запчастини на ВАЗ.

У розділі більше 1000 найменувань товарів. Завдяки зручному пошуку та електронному каталогу, ви легко знайдете деталі для будь-якої лінійки авто лідера вітчизняного автопрому: у нас є запчастини як на нові моделі ВАЗ (Granta, Kalina, Priora, Largus), так і на давно відомі автомобілісту задне- і передньопривідні (Самара, ОКА, «класика» і т.д.), а також повнопривідні ВАЗи (Нива, Шевроле-Нива). Запчастини для коробок передач, блоків циліндрів, двигунів, зчеплення різних виробників, амортизатори, сальники, кермові тяги, приводи зчеплення і багато іншого для свого автомобіля ви знайдете саме тут.

Кожен продукт відповідає всім необхідним стандартам якості.