ВАЗ 2105

ВАЗ 2105

ВАЗ-2105 являє собою задньопривідний п'ятимісний автомобіль, який продовжує користуватися стійким попитом серед автолюбителів завдяки своїй невисокій вартості. Запчастини на ВАЗ-2105 від офіційних виробників, представлені в широкому асортименті, можна придбати за невисокою ціною, тому в разі виникнення потреби, відремонтувати автомобіль не складе труднощів навіть своїми руками. В першу чергу важлива злагоджена робота двигуна, яка залежить від нормального функціонування системи охолодження і живлення, системи випуску відпрацьованих газів і системи змащення. Здійснюючи обслуговування двигуна і заливаючи нове масло, необхідно замінювати масляний фільтр, після установки якого обов'язково перевіряють, чи не підтікає масло. Для ремонту системи живлення може знадобитися паливний насос, паливний шланг, фільтруючі елементи, клапани, патрубки. Під час усунення неполадок ходової частини, елементи якої в умовах експлуатації на вітчизняних дорогах виходить з ладу досить часто, окрему увагу приділяють вибору високоякісних амортизаторів, підшипників маточини, сайлент-блоків і т.п.


У даній категорії немає товарів.

У даному розділі представлені автозапчастини для продукції Волзького Автомобільного Заводу (ВАЗ) - одного з найбільших виробників легкових автомобілів. Якщо вам необхідно замінити прилад або вузол вашої «Лади» або «Ниви», ви потрапили точно за адресою, тут представлені всі необхідні запчастини на ВАЗ.

У розділі більше 1000 найменувань товарів. Завдяки зручному пошуку та електронному каталогу, ви легко знайдете деталі для будь-якої лінійки авто лідера вітчизняного автопрому: у нас є запчастини як на нові моделі ВАЗ (Granta, Kalina, Priora, Largus), так і на давно відомі автомобілісту задне- і передньопривідні (Самара, ОКА, «класика» і т.д.), а також повнопривідні ВАЗи (Нива, Шевроле-Нива). Запчастини для коробок передач, блоків циліндрів, двигунів, зчеплення різних виробників, амортизатори, сальники, кермові тяги, приводи зчеплення і багато іншого для свого автомобіля ви знайдете саме тут.

Кожен продукт відповідає всім необхідним стандартам якості.